Müşteri İlişkileri

Müşteri İlişkileri

Bağımsız bir aile şirketi ve güvenilir bir iş ortağıyız. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle karşılıklı başarı hedeflerini takip eden, adil bir ortaklık ilişkisi içerisindeyiz. Çalıştığımız insanlara değer verir ve açık ve güvene dayanan bir iletişim içindeyiz.
Müşteri İlişkileri Yönetimimiz her iki taraf için de samimi, kalıcı va karlı bir ilişki kurmayı amaçlayan, aktif bir şekilde yaşanan, sistematik ve kapsamlı bir iş stratejisi oluşrumayı amaçlar.
Tüm ilişkilerimizde müşterilerimizin taleplerinin yerine getirilmesi yönde hareket etmekteyiz. Bu, müşteri odaklı stratejimiz, başarı için önemli faktörlerden biridir.

HİZMET, KALİTE VE ÇÖZÜM
GÜNEY ÇELİK HALAT gemi inşa, inşaat, denizcilik ve açık deniz petrol&gas araştırma şirketlerine her türlü teknik malzeme, servis ve danışmanlık sağlayan konusunda lider konumundadır.

Şirketimiz, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasının yanında, sektöründe sürekli ve ivmeli bir şekilde yol alan, kendi gelişiminin yanında sektörün de gelişimine katkı sağlayan tam bir kurumsal nitelik kazanmayı kendisine ana hedef olarak belirlemiştir.

24 saat servis verebilen makine atölyemiz, her türlü tamirat, bakım ve modifikasyon işlemlerini isteklerinize göre yapılabilme olanağına sahiptir.

İsteğe bağlı olarak ürünlerin test ve sertifikasyonu da onaylı test cihazları ile yapılıp kaliteli, hızlı ve tam bir hizmet sunulmaktadır. 

Vizyonumuz bu çizgide ilerlerken liderliğimizi koruyup aynı zamanda yerli yabancı firma istekleri doğrultusunda sektöre daha iyi hizmet verebilmektir.