Ağır Hizmet Tipi Portal Vinçler

Ağır Hizmet Tipi Portal Vinçler

Ağır Hizmet Tipi Portal Vinçler

 GÜNEY MAKİNA SANAYİ - www.guneylift.com
• GÜNEY MAKİNA  Demir çelik sanayi , prefabrik yapı inşası , gemi imalatı ve onarımı için gerekli kaldırma, taşıma ve transfer ihtiyaçlarını çözümünde GÜNEY MAKİNA   vinçleri dünya ve ülke sanayinde önde olup yüksek mühendislik faliyetleri , kaliteli üretim ve ekonomik çözümler üretmektedir.
• İmalatını yapmış olduğumuz vinçlerden gelen deneyimini yeni projelerle her geçen gün arttırmaktadır. İhtiyaç duyulan çeşitli kapasiteye göre imalat yapılabilmektedir. Bugüne kadar 2x200 ton , 2x100 ton , 2x80 ton , 120 ton , 80 ton , 50 ton , 40 ton , 35 ton kapasiteli vinçlerin proje ve imalatları tamamlanmıştır.
• Müşterilerimizin imalat imalat alanı ve imalat proseslerine uygun olarak ihtiyaç duyduğu vinçler yeni bir proje olarak ele alınarak geçmişten gelen tecrübeler ve birikimlerden fayda sağlayarak en doğru çözümler oluşturulmaktır.
• Vinçlere ait tüm sonlu eleman analizi hesapları , rüzgar ve depreme karşı emniyet kontrolleri ilgili proğramlar ile yapılmaktadır.
• Bilgisayar kontrollü vinç kumanda sistemleri ve kamera kontrol noktaları vinç üzerine tesis edilerek vinç sisteminin taşınan yükün son derece hassas bir şekilde salınımsız taşınması sağlanabilmektedir.
• Sessiz ve hassas kaldırma ve yürütme hareketleri sağlandığı gibi , yumuşak rampalı kalkış hareketi sağlayan sistemler mevcuttur. Tüm harekeler için vinç üzerine frekans konventörlü ( kademesiz hız ) kontrol sistemleri adapte edilebilmektedir.